PLAS SHERRI/ Gjiko thumbon publikisht Dj Blunt dhe Real 1: Kanë vdekur, pse duhet… (FOTO) – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ Gjiko thumbon publikisht Dj Blunt dhe Real 1: Kanë vdekur, pse duhet… (FOTO)

PLAS SHERRI/ Gjiko thumbon publikisht Dj Blunt dhe Real 1: Kanë vdekur, pse duhet… (FOTO)

Reperi i njohur Gjiko ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Shiko kush luan”. Gjatë sfidës “Paintball”, ai u vu përballë personazheve të njohura VIP.

Gjiko nuk i kurseu thumbat kundrejt Blunt dhe Real 1, teksa i cilësoi si artistët më të dobët në karrierë, të cilëve do t’iu dedikonte dhe dhe një “diss live”.

“Cili nga artistët në tabelë është artisti më i dobët në karrierë?” dhe “Cilit artist do i bëje një diss live?”, ishin pyetjet që iu drejtuan reperit, i cili qëlloi dyshen.

Pas goditjeve, Gjikos iu kërkua t’iu kushtonte dy rreshta “diss” në emision. “Pse me i bo të famshëm, sa kanë vdek pse duhet me i ringjall?”, u shpreh reperi për Blunt dhe Real 1.