”CILËS EPOK I PËRKET KJO FJALA”/ E ironizoi ndjekësi, Xhemi Shehu i kthehet keq: Si më flet për… (FOTO) – AlpeGossip
”CILËS EPOK I PËRKET KJO FJALA”/ E ironizoi ndjekësi, Xhemi Shehu i kthehet keq: Si më flet për… (FOTO)

”CILËS EPOK I PËRKET KJO FJALA”/ E ironizoi ndjekësi, Xhemi Shehu i kthehet keq: Si më flet për… (FOTO)

Xhemi Shehu, moderatorja e njohur shwiptare, është një personazh shumë i dashur për publikun shqipat. Xhemi nuk është shumë aktive në rrjetet e saja sociale, por sa herë poston diçka ja del të fitojë vëmendjen e menjëhershme të ndjekësve të saj dhe publikut.

Sëfundmi bukurohja ka postuar një foto sëbashku me kolegun e saj, aktorin e ”Portokalli” Ledion Lako dhe  e ka shoqëruar foton me përshkrimin ”Një resme me zemrën Ledion Lako”

Mes komenteve që bukuroshen dhe Ledioni i komplimentojnë për pozën dhe i bëjnë tek-tuk ndonjë pyetje për ”Portokallinë”, një ndjekës ka zgjedhur të ironizojë zgjedhjen e Xhemit për të përdorur fjalën ”resme”.

Ai i shkruan: Ciles Epok I Perket Kjo Fjala “resme” Nqs Esht Shqip Se Nk e Di, Po Nqs Po Duhet Te Jet Diku Nga Ajo e Gurit Ose Pak Me e Lasht 🤣.

Sigurisht, Xhemit nuk i ka pëlqyer aspak ky koment nga ndjekësi të cilit i është kthyer duke i thënë:  po ti sdi qe kane dialekt Tironsit,si me flet per gjuhen e epokes se gurit?!

Epo mesa duket, nuk qenka mirë ta ironizosh Xhemin për të tilla gjëra pasi nuk qenka stili i saj të ta lëri mangut. /AlpeGossip.al