ÇFARË NDODHI? Banores i mbyllin sytë dhe e nxjerrin nga shtëpia e “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Banores i mbyllin sytë dhe e nxjerrin nga shtëpia e “Big Brother VIP”

ÇFARË NDODHI? Banores i mbyllin sytë dhe e nxjerrin nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Modelja e njohur Beniada ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP përkohësisht.

Ajo qëndroi për disa minuta jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri sepse i është bërë një ofertë për tu bërë pjesë e ekranit.

Ajo është ftuar në emisionin ‘Procesi sportiv’ nga Edi Manushi, i cili i tha ‘Ne duam të fitosh Big Brother dhe ditën që do të dalësh, Procesi është shtëpia jote.’

Beniada do të bëhet pjesë e televizionit dhe së shpejti do ta shohim duke moderuar ‘Procesin sportiv’.