DEBATI I KLIKIMEVE! Sabri Fejzullahu i kërkon falje Flori Mumajesit: Faji është i imi – AlpeGossip
DEBATI I KLIKIMEVE! Sabri Fejzullahu i kërkon falje Flori Mumajesit: Faji është i imi

DEBATI I KLIKIMEVE! Sabri Fejzullahu i kërkon falje Flori Mumajesit: Faji është i imi

Për të gjithë ato që nuk janë në dijeni se cili ka qënë debati mes këngëtarit Sabri Fejzullahut dhe Flori Mumajesit e sqarojmë më poshtë.

Në një intervistë Sabri Fejzullahu u shpreh që këngëtarët i blejnë klikimet e tyre dhe një ndër emrat që përmëndi ai ishte dhe emri i Flori Mumajesit. Kjo deklaratë e Sabriut ndezi më pas dhe debate mes tij dhe Florit i cili ky i fundit shkroi në llogarine e tij në Instagram:

Image

Por së fundmii ftuar në ‘E diell’ Sabri Fejzullahu ka sqaruar njeherë e mirë deklaratën e tij duke deklaruar se për Florin kam shumë respekt dhe se ishte keqkuptuar.

“Më kanë thirrur shumë emisione për të më pyetur për këtë, por nuk kam dashur të diskutoj sepse faji është i imi. Jam 75 vjeç dhe nuk është dashur, por rastësia ndodhi në bisedë e sipër me gazetarët. Unë kam 17, 18 këngë që m’i ka kompozuar Flori Mumajesi. Ai i ka hapur dyert në Kosovë me punë e djersë. Unë e kam shumë xhan”, u shpreh Sabri Fejzullahu.

ImageImage