Vera Grabocka feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni moshën e saj (FOTO) – AlpeGossip
Vera Grabocka feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni moshën e saj  (FOTO)

Vera Grabocka feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni moshën e saj (FOTO)

Regjisorja e njohur, Vera Grabocka sot feston ditëlindjen e saj të 67-të.

Kjo duket paska e pabesueshme kur shikojmë format shumë fine dhe seksi të vet regjisores, e madje edhe aktivitetet dhe angazhimin e saj në karrierë.

Këtë e ka bërë të ditur modelja dhe ish misi shqiptar, Agnesa Vuthaj e cila e ka uruar Verën për ditëlindjen e saj.

“Gëzuar Ditëlindjen e dashura Vera ❤️ Je një frymëzim 🙏🏽 Jam mirënjohëse që kam pasur fatin të të njoh në moshë shumë të re dhe të mësoj shumë nga ti! Sa më shumë rritem nga çdo eksperiencë në jetë, i kuptoj më mirë mësimet tua!” kishte shkruar Agnesa në postimin e saj.