DJ Sardi bie në kurth/ Njihuni me vajzën simpatike që i rrëmbeu zemrën – AlpeGossip
DJ Sardi bie në kurth/ Njihuni me vajzën simpatike që i rrëmbeu zemrën

DJ Sardi bie në kurth/ Njihuni me vajzën simpatike që i rrëmbeu zemrën

DJ Sardi është një nga më të njohurit në Shqipëri, madje dhe i kërkuar nga shumë klube. Ai po ashtu ka qenë edhe pjesë e jurisë në “Këngën Magjike”, ku veç vlerësimeve, nuk do të harrohet e qeshura e tij epike.

Por, sa i përket jetës private, Dj. Sardi ka qenë mjaft i rezervuar. Megjithatë, është një vajzë simpatike në jetën e tij, e cila i ka rrëmbyer zemrën.

Historia e bukur e Sardit dhe balerinës Jora Hodo ka nisur në kohën kur të dy kanë qenë pjesë e “Dance with me” ku kanë rënë në dashuri me njëri-tjetrin. Te spektakli “Kthimi i dallëndysheve”, Dj Sardi u shfaq në shoqërinë e të dashurës së tij simpatike.