Kaltrina Selimi një “MAMI SEKSI”/ Si duket ajo më së fundmi (FOTO) – AlpeGossip
Kaltrina Selimi një “MAMI SEKSI”/ Si duket ajo më së fundmi (FOTO)

Kaltrina Selimi një “MAMI SEKSI”/ Si duket ajo më së fundmi (FOTO)

Kaltrina Selimi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe në formë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në “Instagram” ku shihet veshur me një fustan të zi dhe të ngushtë.

Ajo në këto imazhe kishte treguar edhe këmbët e saj madje edhe pak gjoksin, kurse flokët i kishte kapur shumë thjeshtë.

Ndryshe, Kaltrina është e martuar dhe ka një djalë.