DONI TË DUKENI STIL? 7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë verë – AlpeGossip
DONI TË DUKENI STIL? 7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë verë

DONI TË DUKENI STIL? 7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë verë

Pantallonat e shkurtra! Një nga gjërat që duam të veshim më shumë gjatë verës, por që shpesh konfuzohemi prej kombinimit. Nuk duam të dukemi as shumë sportive, por seksi dhe stil në të njëjtën kohë. Si t’i veshim?
1. Pantallonat e shkurtra bezhë, kombinojini me një kanotjere nude, një palë atlete dhe një triko hedhur krahëve si në foton më poshtë! 10/10!

2. Mos ngrurroni për setet me pantallona të shkurtra. Keni nevojë vetëm për një kanotjere të bardhë.

7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë

3. Xhinset e shkurtra dhe të bardha kombinojini me një këmishë rozë!

7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë

4. Pantallonat treçerekshe vishini me sandalet e preferuara dhe një bluzë të thjeshtë

7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë

5. Xhaketa përmirëson gjithçka. Xhinse+ T-shirt të bardhë+ xhaketë të gjerë

7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë

6. Streçet e shkurtra duan thjesht një bluzë të gjerë dhe atlete!

7. E ndërsa tutat, një bluzë sportive dhe jeni gati!

7 mënyra për të kombinuar pantallonat e shkurtra këtë