SEKSI DHE PROVOKUESE/ Gjyste Vulaj “ndez” Instagramin (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Gjyste Vulaj “ndez” Instagramin (FOTO)

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Gjyste Vulaj “ndez” Instagramin (FOTO)

Ndonëse ka lënë mënjanë  projektet muzikore,Gjyste Vulaj është mjaft aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo së fundmi solli një set të veçantë fotografik, në të cilin shfaqet e mahnitshme e pamja e saj është për tu admiruar.

Pavarësisht se vitet  kalojnë, ajo vazhdon të mbetet e bukur dhe në top formë.

Gjyste ka qenë tejet e angazhuar këtë verë në dasma dhe festa të ndryshme familjare.