Kush po e shoqëron në pushime? Butrinti ju tregon recetën si të jeni të lumtur dhe të qeshni gjithmonë (FOTO) – AlpeGossip
Kush po e shoqëron në pushime? Butrinti ju tregon recetën si të jeni të lumtur dhe të qeshni gjithmonë (FOTO)

Kush po e shoqëron në pushime? Butrinti ju tregon recetën si të jeni të lumtur dhe të qeshni gjithmonë (FOTO)

Pra për Butrintin paska funksionuar!

Butrint Imer është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe kjo verë ishte sji,ë e suksesshme për të. Butrinti ka qenë shumë i angazhuar me koncerte dhe ka performuar në qytete të ndryshme dhe normalisht se pas gjithë atyre angazhimeve duhet pak kohë edhe për vetën.

Siç duket Butrinti ka nisur pushimet dhe sot ka publikuar një foto ku shfaqet në një hotel në Paris, por fansat e tij po i mundon pyetja “kush ia ka bërë foton”? Kujtojmë që ai është përfolur shpesh për një lidhje të mundshme me Kiara Titon, lidhje që su pranua kurrë dhe së fundmi edhe për një lidhje me Dhurata Dorën.

Një nga fansat e tij e pyet Butrintin se cili është sekreti që e shijon kaq shumë jetën dhe e shohim gjithmonë duke qeshur. Këngëtari i talentuar nuk heziton t’i kthejë përgjigje dhe i thotë: “Shkoj nëpër vende me diell”.