“TË MË BËJ PRESION MUA AI?” Maestro i alarmuar: Të shtunën ose ky në shtëpi, ose unë – AlpeGossip
“TË MË BËJ PRESION MUA AI?” Maestro i alarmuar: Të shtunën ose ky në shtëpi, ose unë

“TË MË BËJ PRESION MUA AI?” Maestro i alarmuar: Të shtunën ose ky në shtëpi, ose unë

Mbrëmjen e djeshme Armaldo Kllogjeri është ndjerë gjatë gjithë natës në “presion” nga Luiz Ejlli.

Në një bisedë me Olta Gixharin, Maestro u shpreh se Luizi e ka intimiduar dhe tallet me dinjitetin e tij.

Armaldo tha se ai e ka toleruar për hir të lojës dhe spektaklit, por nuk mund ta lejojë ta shkeli me këmbë.

Ai u shpreh se Luizi i ka kaluar limitet. Kupa tashmë është mbushur. Madje Maestro tha se të shtunën ‘ose ai ose unë në këtë shtëpi’.