Një muaj pas lindjes, shfaqet Zaimina Vasjari në krah të partnerit dhe duket shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Një muaj pas lindjes, shfaqet Zaimina Vasjari në krah të partnerit dhe duket shumë… (FOTO)

Një muaj pas lindjes, shfaqet Zaimina Vasjari në krah të partnerit dhe duket shumë… (FOTO)

Një muaj pas lindjes së vajzës Khloe, është shfaqur për herë të parë në publik këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari. Në Pallatin e Kongreseve, në mbrëmjën gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, Zaimina është fotografuar së bashku me partnerin e saj.

E veshur me një fustan të zi dhe me një pallto të kuqe, Zaimina dukej shumë në formë, edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë.

Zaimina gjatë shtatzënisë, na prezantoi edhe me partnerin e saj Klodin, të cilin e kishte mbajtur të “fshehtë”, për shumë vite. Gjithsesi, tashmë që janë një familje e konsoliduar, Zaimina ka vendosur që të shfaqet kudo pranë tij.