Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme (FOTO)

Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme (FOTO)

Super sexy Rike Roçi do të rikthehet sërish në ekranin shqiptar.
Ish banoren e Big Brother do ta shohim në vazhdim në spektaklin e kërcimit ‘Dancing with të stars’.

Sezoni i ri është ideuar me pjesëmarrjen e ish konkurentëve më të spikatur. Dhe Rikja nuk mund të mungonte.

Vajzën sexy e kemi parë të jetë pjesë e edicionit të 4-të të Dancing.