VENDIME KARANTINE! Luana ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu (FOTO) – AlpeGossip
VENDIME KARANTINE! Luana ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu (FOTO)

VENDIME KARANTINE! Luana ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu (FOTO)

Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i përkushtohet një pasioni apo thjesht për të krijuar një look të ri!

Këtë të fundit ka zgjedhur të bëjë moderatorja Luana Vjollca.

Teksa qëndron në shtëpi, ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim të papritur në look dhe duket kaq ndryshe.

Luana ka prerë baluke dhe ndryshimi është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e saj, të cilët e kanë komplimentuar pafund.

“Look i ri nga karantina”, shkruan Luana në foton ku na prezanton me ndryshimin e radhës.

View this post on Instagram

New look from #quarantine with Love 💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kujtojmë se moderatorja momentalisht është duke qëndruar në shtëpi, megjithatë sërish është duke punuar.

Emisioni “Take me out”, i cili pritej të niste së shpejti është anuluar për shkak të situatës së koronavirusit.