Dikur fshinte djersët me 500 euroshe, Erik Fullani “i nxjerr horlliqet vetes” se si po bëhet “i frytshëm” – AlpeGossip
Dikur fshinte djersët me 500 euroshe, Erik Fullani “i nxjerr horlliqet vetes” se si po bëhet “i frytshëm”

Dikur fshinte djersët me 500 euroshe, Erik Fullani “i nxjerr horlliqet vetes” se si po bëhet “i frytshëm”

Erik Fullani është një nga djemtë më të lakmuar në Shqipëri.
Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë ka bërë publike lidhjen me një bjonde bukuroshe, megjithatë vajzat që i shkojnë nga pas nuk janë të pakta.

24-vjeçari ka treguar në një postim në profilin e tij në Instagram të mirat që i sjell lokali i tij në zonën e Ish-Bllokut.

Ai ka postuar një foto ku tregohen një sasi e konsiderueshme faturash, gjë që do të thotë se këto të ardhura përkthehen në para dhe duke gjykuar nga volumi, po i sjellin fryte.