ZYRTARISHT ME PUSHIME/ Ja ku i gjeti fundjava disa nga emrat më të lakuar të VIP-ave. Nga Blendi Fevziu tek... (FOTO) - AlpeGossip
ZYRTARISHT ME PUSHIME/ Ja ku i gjeti fundjava disa nga emrat më të lakuar të VIP-ave. Nga Blendi Fevziu tek… (FOTO)

ZYRTARISHT ME PUSHIME/ Ja ku i gjeti fundjava disa nga emrat më të lakuar të VIP-ave. Nga Blendi Fevziu tek… (FOTO)

Jemi në kulmin e sezonit të verës dhe pothuajse të gjithë janë duke pushuar. Dikush veç në fundjavë dhe shumë të tjerë me ditë të tëra. Disa në mal e shumë të tjerë në det.
Më poshtë po ju sjellim një listë me personazhet e njohur të ekranit dhe destinacionet që ata kanë frekuentuar këtë fundjavë.

Armina Mevlani-Budva

Florian Agalliu-Greqi

Alketa Vejsiu-Dhërmi

Alketa Vejsiu-Sicilia,Itali

Aulona Musta-Greqi

Beatrix Ramosaj-Drimadhes

Ilda Bejleri-Dhërmi

Rudina Magjistari-Durrës

Alban Ramosaj-Dhërmi

Blendi Fevziu-Drimadhes