E DIELA NË SHTËPI/ Luana Vjollca “na prezantoi” me darkën e saj. Makarona me… (FOTO) – AlpeGossip
E DIELA NË SHTËPI/ Luana Vjollca “na prezantoi” me darkën e saj. Makarona me… (FOTO)

E DIELA NË SHTËPI/ Luana Vjollca “na prezantoi” me darkën e saj. Makarona me… (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar.

Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare me projekte që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Ajo vetëm që nuk kursehet me postimet e saj të nxehta në “Instagram” ku shpesh i bën meshkujt për ujë të ftohtë, por këtë herë Luana ka bërë lëvizjen e papritur.

Bukuroshja duket se po e shijon ditën e sotme në shtëpi. Sipër një arushi gjigand dhe para pc Luana ka postuar foto duke ngrënë.

Duhet thënë se na hipi nepsi edhe ne nga përtej ekranit.