“SHOKON KËNGËTARI I FAMSHËM”/ Ja me sa femra ka qenë në shtrat – AlpeGossip
“SHOKON KËNGËTARI I FAMSHËM”/ Ja me sa femra ka qenë në shtrat

“SHOKON KËNGËTARI I FAMSHËM”/ Ja me sa femra ka qenë në shtrat

Ylli botëror ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit.
John Mayer ka deklaruar se numri i femrave që mendonte se kishte shkuar në shtrat është 500.

Mayer njihet për lidhjet me emrat e njohur të showbizit në botë, përfshirë Katy Perry, Jennifer Aniston, Taylor Swift, Jessica Simpson, e të tjera.

Më pastaj, këngëtari e pranoi se numri i femrave me të cilat ka fjetur është nën 500, por duket se ajo shifër i doli problematike për lidhjet e tjera.

“Jo shumë kohë më parë, unë i dhashë një vajzë numrin tim dhe ajo tha:” Unë ndoshta nuk do ta përdor.”, ka thënë Mayer në një intervistë.