NUK E KISHIM HASUR MË PARË/ Njihuni me kunatën prezantuese të Marinës. Është një super yll (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM HASUR MË PARË/ Njihuni me kunatën prezantuese të Marinës. Është një super yll (FOTO)

NUK E KISHIM HASUR MË PARË/ Njihuni me kunatën prezantuese të Marinës. Është një super yll (FOTO)

Vëllai i këngëtarit të njohur Getoar Selimit, Libertiani, është prej kohësh në një lidhje me një bukuroshe që quhet Rida. Ajo është brune dhe ka tipare të bukura që bien në sy.

Ndonëse Libertiani dhe ajo nuk e kanë deklaruar kurrë publikisht lidhjen e tyre, shumë pastime në rrjete sociale i kanë thënë të gjitha. Kur ‘vjehrra’ kishte ditëlindjen, ajo e ka surprizuar me një tortë, mbi të cilën shkruhej: “Urime, të paqim gjithmonë, Rida dhe Libi”.

“Tiranapost.al” ka shkruar se bukuroshja është kunata e Marinës. Ajo është fotografuar shpesh në raste të ndryshme të familjes Selimi. Rida moderon një emision në “Koha Vizion“.