“AVASH, AVASH”/ Teksa këndonte live në publik, rrëzohet reperja e njohur shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
“AVASH, AVASH”/ Teksa këndonte live në publik, rrëzohet reperja e njohur shqiptare (VIDEO)

“AVASH, AVASH”/ Teksa këndonte live në publik, rrëzohet reperja e njohur shqiptare (VIDEO)

Pas shumë vitesh në Amerikë reperja e njohur Melinda Ademi është kthyer në vendin e saj Kosovë për të nisur një karrierë të suksesshme.

Ajo është shumë e pëlqyer nga të rinjtë dhe shpesh herë thirret dhe në lokale  për të performuar. Por së fundmi teksa performonte gjatë një koncerte i ka ndodhur një icident.

Reperja është rrëzuar por është ngritur sërish për të vazhduar performancën e saj sikur të mos  i kishte ndodhur asgjë.

Ky moment s’mund të shpëtonte pa u filmuar nga të pranishmit që ndodheshin në publik.