“VETËM BUDALLAI NUK E SHEH”/ Aulona Musta tregoi vithet e tonifikuara por ndjekësit e saj kapin detajin dyshues (FOTO) – AlpeGossip
“VETËM BUDALLAI NUK E SHEH”/ Aulona Musta tregoi vithet e tonifikuara por ndjekësit e saj kapin detajin dyshues (FOTO)

“VETËM BUDALLAI NUK E SHEH”/ Aulona Musta tregoi vithet e tonifikuara por ndjekësit e saj kapin detajin dyshues (FOTO)

Moderatorja e njohur Aulona Musta është tepër aktive në rrjetin social Instagram dhe vazhdimisht në profilin e saj ndan foto  nga përditshmëria e saj.

Gjithashtu ajo nuk nguron të postojë në rrjetet sociale foto me bikini, ku ekspozon linjat e saj trupore.

E së fundmi ajo ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku ka treguar vithet e saja të tonifikuara.

Image

Por ndjekësit e saj nuk janë të bindur që ajo mund të ketë vithe të tilla pasi në foto duket qartë se ka përdorur fotoshopin.

‘Po deti çfarë ka pse ka marrë atë formë’ ,

‘Vetëm budallai nuk e sheh , duket sikur e ka ngritur tsunami detin , ja bën muuuu me të madhe’ janë disa nga komentet të bëra në foton e moderatores.