Xheni dhe Benardi bashkë në “pub”? Flet ish-banori i BB! (FOTO) – AlpeGossip
Xheni dhe Benardi bashkë në “pub”? Flet ish-banori i BB! (FOTO)

Xheni dhe Benardi bashkë në “pub”? Flet ish-banori i BB! (FOTO)

Gjatë ditës së sotme u aludua në disa portale se ish-çifti i Big Brother Xheni dhe Benardi kanë kaluar mbrëmjen së bashku në një lokal nate.
Ky aludim erdhi edhe pas deklaratës së Xhenit se do të donte të kthehej me Benardin. Mirëpo ish banori për një postimi në Instagram i ka mohuar këto zëra.

“Pse publikoni budalliqe! Duket shumë qartë që jemi në kënde të ndryshme mesa pashë dhe nga fotot. “Pubi” është shumë i madh dhe mun d të hyjnë shumë njerëz,”-u shpreh Benardi në Instastorie.