DJ DAGZ I THA “TË DUA”/ Reagimi i Einxhelit nuk pritej (VIDEO) – AlpeGossip
DJ DAGZ I THA “TË DUA”/ Reagimi i Einxhelit nuk pritej (VIDEO)

DJ DAGZ I THA “TË DUA”/ Reagimi i Einxhelit nuk pritej (VIDEO)

Einxhel dhe Dagz janë çifti më i ri në “Big Brother VIP”. Dyshja janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe Dj nuk nguron t’i shprehë dashurinë.

Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në krevat ai i ka thënë “Të dua”.

Nga ana tjetër, Einxhel nuk ia ka kthyer por vetëm i ka buzëqeshur. Kujtojmë se moderatorja doli nga shtëpia të martën, mirëpo fati ishte në anën e saj. Ajo kishte biletën e kthimit që i dha një tjetër mundësi.

VIDEO