GJIGANDE DHE SIPAS TRADITAVE/ Çifti i njohur i showbizit bën dasmën e dytë – AlpeGossip
GJIGANDE DHE SIPAS TRADITAVE/ Çifti i njohur i showbizit bën dasmën e dytë

GJIGANDE DHE SIPAS TRADITAVE/ Çifti i njohur i showbizit bën dasmën e dytë

Në fillim të këtij muaji, çifti i njohur i showbizit, këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sohpie Turner u martuan në fshehtësi në Las Vegas, mes familjarëve dhe miqve.

Pamjet nga martesa i zbuloi DJ i njohur Diplo i cili qëndroi live në Instagram teksa Joe dhe Sohpie bënë betimet e shkëmbyen unazat.

Mirëpo çifti ka vendosur që të bëjnë një dasmë të dytë dhe burime për “US Weekly” kanë treguar se dasma e dytë do jetë gjigante dhe me një ceremoni sipas traditave.

Në dasmë do të performojë një bandë dhe grupi Jonas Brothers.

Dasma e çiftit do të mbahet në verë.