GUXON dhe Big Mama, shfaqet pa tualet. Do ‘shokoheni’ nga ndryshimi… (FOTO) – AlpeGossip
GUXON dhe Big Mama, shfaqet pa tualet. Do ‘shokoheni’ nga ndryshimi… (FOTO)

GUXON dhe Big Mama, shfaqet pa tualet. Do ‘shokoheni’ nga ndryshimi… (FOTO)

Pa padyshim që përveçse në trup, Big Mama është dobësuar edhe në fytyrë dhe tashmë po ngjan si një person tjetër.

Big Mama ka hedhur në Instastory një fotografi ku është shfaqur totalisht pa grim. Duhet të themi që së fundmi femrat e showbizit po tregohen tepër të guximshme dhe po nxjerin foto të tyre ujë dhe sapun pa asnjë problem. Duket se këtij “trendi” të fundit iu bashkua dhe Bigu.

Por  se si duket këngëtarja në këtë gjendje, po e lëm ta vlerësoni ju vet!