KUSH LYHET MË BUKUR PA PASQYRË? Sfida e motrave do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) – AlpeGossip
KUSH LYHET MË BUKUR PA PASQYRË? Sfida e motrave do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO)

KUSH LYHET MË BUKUR PA PASQYRË? Sfida e motrave do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO)

Prej disa kohësh, ish-konkurrentja e Big Brother, Gerta Shino, po përdor kanalin e saj në YouTube për të komunikuar dhe për të mbajtur lidhje me ndjekësit e shumtë.

Këtë herë ajo ka vendosur të bëjë një sfidë interesante bashkë me të motrën. Është një sfidë tepër e veçantë dhe që jo të gjithë kanë guximin ta bëjnë.

Gerta dhe Klara kanë marrë përsipër riskun për të bërë tualetin në fytyrën e tyre, pa pasur përpara një pasqyrë.

Teksa Klara lyen sytë me ngjyrë tulle, Gerta vendos të përdorë blunë.

Si ka përfunduar kjo sfidë? Ndiqni videon më poshtë plotë humor dhe shikojeni vetë përfundimin!