Nuk do mbani dot të QESHURAT/ Prapaskenat e videoklipit të fundit të Ardian Bujupit (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk do mbani dot të QESHURAT/ Prapaskenat e videoklipit të fundit të Ardian Bujupit (VIDEO)

Nuk do mbani dot të QESHURAT/ Prapaskenat e videoklipit të fundit të Ardian Bujupit (VIDEO)

Ardian Bujupi para dy ditësh ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.
Kënga mban titullin “Arigato”, ndërsa është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Këngëtari përmes një video të postuar në rrjetin e tij social Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij prapaskena nga xhirimi i klipit. Skena këto mjaftë qesharake, që tregojnë në të njëjtën kohë se asgjë s’është e lehtë dhe perfekte siç duket.

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on