TAYNA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat kanë vetëm një pyetje: Ku po mbahen bikinit e saj? – AlpeGossip
TAYNA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat kanë vetëm një pyetje: Ku po mbahen bikinit e saj?

TAYNA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat kanë vetëm një pyetje: Ku po mbahen bikinit e saj?

Prej disa ditësh reperja që sjell vetëm hite të njëpasnjëshme, Tayna ndodhet në SHBA ku po punon për videoklipin e ri, por edhe po kalon disa ditë pushime nën shoqërinë e modeles Vildane Zeneli.

Ditën e djeshme Tayna e kaloi në pishinën e resortit ku po qëndron dhe nga atje postoi një foto që tërhoqi shumë vëmendjen.

Reperja shfaqet duke pozuar në pishinë dhe linjat perfekte bien menjëherë në sy. Tayna ka marrë komplimenta të shumta nga fansat ndërsa shumë prej tyre i ka rënë në sy një detaj: fakti që rripat e rrobabanjove janë të tejdukshme e duket sikur nuk mbahen nga asgjë.