POZON SEKSI ME BIKINI/ Nuk do ta besoni se çfarë mban veshur Enca në pishinë (FOTO) – AlpeGossip
POZON SEKSI ME BIKINI/ Nuk do ta besoni se çfarë mban veshur Enca në pishinë (FOTO)

POZON SEKSI ME BIKINI/ Nuk do ta besoni se çfarë mban veshur Enca në pishinë (FOTO)

Pas një sezoni të mbushur me koncerte brenda e jashtë vendit dhe me projekte të reja siç ishte “Jealous”, Enca më në fund po bën pushimet që mezi i priste.

Këngëtarja ndodhet me familjen në një resort në Turqi nga ku ka postuar çdo ditë foto e video.

Me fotot e fundit ku shfaqej me rrobabanjo Enca tërhoqi shumë vëmendjen dhe mori komplimenta të shumta.

Mirëpo sot ajo është filmuar, me siguri nga e motra Uindi, duke u larë në pishinë me rroba. Enca shfaqet duke notuar me pantallona të gjata dhe pjesën e sipërme të rrobabanjove dhe duket se nuk ia ndjen fare se ç’thonë bota.