U HABITËM/ Reperi shqiptar pranon se do luante në filma për të rritur (FOTO) – AlpeGossip
U HABITËM/ Reperi shqiptar pranon se do luante në filma për të rritur (FOTO)

U HABITËM/ Reperi shqiptar pranon se do luante në filma për të rritur (FOTO)

Pjesë e punatës së radhës në “Shiko kush luan” mbrëmjen që lam pas ishte edhe Seven Saraqi. Reperi i suksesshëm është vënë shpesh në pozitë nga pyetjet që i drejtoheshin, ndër to edhe nga rubrika “Shiko kush përgjigjet”.

Pyetjes nëse do pranonte të interpretonte në filma për të rritur ai ju përgjigj shkurt me ‘po’. Më tej në një nga rubrikat e tjera, kur u pyet për numrin e vajzave me të cilat shkëmben mesazhe, ai tha që janë shtatë. Publiku dhe të ftuarit e tjerë shpërthyen në ovacione pas këtij pohimi. Mesa duket shtata është numri i tij i fatit në çdo aspekt.