“DUHET NJË NJERI SERIOZ NË SHTËPI”/ Rudina Dembaçaj publikoi foton “e ëmbël” dhe po “qeshim me lotë” – AlpeGossip
“DUHET NJË NJERI SERIOZ NË SHTËPI”/ Rudina Dembaçaj publikoi foton “e ëmbël” dhe po “qeshim me lotë”

“DUHET NJË NJERI SERIOZ NË SHTËPI”/ Rudina Dembaçaj publikoi foton “e ëmbël” dhe po “qeshim me lotë”

Moderatorja  e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pak momente nga e diela pranë së bijës.

Ajo shihet shumjë aktive në rrjetin social Instagram ku ndan foto nga e përditshmja e saj.Ditën e sotme Rudina ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzën . Viktoria shihet me një shikim serioz ndërsa Rudina duke qeshur.

Viki qesh!”Duhet një njeri serioz në shtëpi” më tha“: shkruan aktroja me humor në krah të fotos