SEKSI DHE JOSHËSE/ Roza Lati poston foton TOPLESS para pasqyrës – AlpeGossip
SEKSI DHE JOSHËSE/ Roza Lati poston foton TOPLESS para pasqyrës

SEKSI DHE JOSHËSE/ Roza Lati poston foton TOPLESS para pasqyrës

Roza Lati njihet për natyrën e saj të çiltër prej disa ditësh ajo po shijon pushimet në jug të Shqipëris.

Moderatorja  është  tepër aktive  në rrjetet sociale duke  ndarë momente  me miqtë nga pushimet por një foto topless në tualet ka ndezur rrjetin .

Roza shihet me linja perfekte dhe vëmendjen tjetër e marrin tatuazhet, që moderatorja është e fiksuar pas tyre.