Rasheli kthehet në “Xing”, po me Kejvinën çfarë do ndodhi – AlpeGossip
Rasheli kthehet në “Xing”, po me Kejvinën çfarë do ndodhi

Rasheli kthehet në “Xing”, po me Kejvinën çfarë do ndodhi

Ajo u bë e njohur si velina e parë e emisionit “Xing me Ermalin” dhe gjithashtu edhe largimi i saj pati goxha impakt.
Por këtë herë duket se bukuroshja Rashel Kolaneci do të rikthehet sërish në emisionin që i dha famën, por këtë herë si e ftuar.

Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë Ermali përmes një postimi në rrjete sociale “Shiko kush kthehet këtë javë në Xing me Ermalin,”-ka shkruar komediani në rrjete sociale.

Interesante në këtë program do të jetë edhe përballja mes Rashelit dhe Kejvinës, velinës që është tashmë në vend të saj