Antonio Banderas “thyen rrjetin” me fotot e tij në festivalin fetar (FOTO) – AlpeGossip
Antonio Banderas “thyen rrjetin” me fotot e tij në festivalin fetar (FOTO)

Antonio Banderas “thyen rrjetin” me fotot e tij në festivalin fetar (FOTO)

Ai është një nga aktorët më të famshëm në botë.

Por këtë radhë, 57-vjeçari Antonio Banderas është kthyer në lajm, për shkak të pjesmarrjes në një festival fetar në Malaga.

Bëhet fjalë për një festival të Kishës Katolike.

Banderas është një besimtar i devotshëm dhe merr pjesë çdo vit në këtë festival.

Por për shkak të veshjes, ai ngjante si prift.

Banderas shoqërohej në këtë festival nga e dashura e tij dhe e bija