ÇFARË NDODHI MES VIS PUPËS DHE OLTËS? Aktori: S’merrem më me të, më tha se jashtë… – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI MES VIS PUPËS DHE OLTËS? Aktori: S’merrem më me të, më tha se jashtë…

ÇFARË NDODHI MES VIS PUPËS DHE OLTËS? Aktori: S’merrem më me të, më tha se jashtë…

Aleancat, miqësitë dhe antipatitë nuk mungojnë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Aktori Elvis Pupa ka folur në lidhje me Oltën, dhe është shprehur që ai ka shkëputur marrëdhënien me të.

Elvisi: I thashë edhe personit në fjalë, s’ma merr mendja që je kështu. I kam thënë 2-3 herë, edhe kur kam diskutu kam thënë mund të jetë e ekzagjerume ngaqë është lojë, se s’mund të jetë robi kështu.

Derisa para dy netësh tha “Jo, unë jashtë jam edhe më keq”. Respekte! Nuk merrem më. Unë se gjykoj, se gjithësecili bën ça të dojë vetë.