“KAM BËRË STRIPTIZËM”/ Zaimina Vasjari zbulon sekretin intim para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
“KAM BËRË STRIPTIZËM”/ Zaimina Vasjari zbulon sekretin intim para të gjithëve (FOTO)

“KAM BËRË STRIPTIZËM”/ Zaimina Vasjari zbulon sekretin intim para të gjithëve (FOTO)

Zaimina Vasjari është një nga vajzat më seksi dhe më të lakuara të showbiz-it shqiptar. Së fundmi ajo ka rrëmbyer vëmendje për lidhjen e saj të dashurisë dhe lindjen e vajzës, Khloe.

E ftuar në “Shiko kush luan” sot ajo zbuloi se lidhjen me bashkëshortin e ka qëkur ishte në moshën 20- vjeçare, pak a shumë 10 vite nga sot.

Për sa i përket lidhjes intime këngëtarja zbuloi edhe një sekret që jo kushdo do guxonte të pranonte publikisht, duke thënë se kishte bërë striptizëm para bashkëshortit.

E pyetur më tej për fëmijën e saj ajo zbuloi se është gjëja më e jashtëzakonshme dhe do të donte të kishte edhe dy fëmijë të tjerë.