“GJITHÇKA QË DOJA TË DËGJOJA ISHIN…”/ Angela Martini habit me postimin më të fundit! – AlpeGossip
“GJITHÇKA QË DOJA TË DËGJOJA ISHIN…”/ Angela Martini habit me postimin më të fundit!

“GJITHÇKA QË DOJA TË DËGJOJA ISHIN…”/ Angela Martini habit me postimin më të fundit!

Supermodelja e njohur Angela Martini di gjithmonë si ta rrëmbejë vëmendjen e mediave ku dhe përgjatë muajve të fundit ka qenë shumë e përfolur lidhur me ngjarjen me bashkëshortin e saj, i cili prej kohësh ka pasur probleme me drejtësinë dhe madje, mediat e shtetit rumun raportuan urdhërin e arrestit ndërkombëtar.

Dhe pas këtyre problemeve, Angela na dha lajmin e bukur se u bë mama me ndihmën e një nëne surrogate.

E përpos postime provokuese, bukuroshja ndan shpesh me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, por postimi i fundit nuk ka të bëjë me një të tillë, por me një shprehje që në fakt na habiti pak. Vetëm 5 minuta më parë, modelja ndau një shprehje në Instastory së cilës nuk i dha asnjë koment duke ngritur kështu shumë dyshime.

Është e vështirë të pranosh të vërtetën kur gjithë çfarë doje të dëgjoje ishin gënjeshtrat.

Djali i modeles quhet Kyree Martini Savulescu dhe së fundmi jo vetëm në rrjete sociale, por bukuroshja ka vendosur dhe të rrëfehet në një intervistë për këtë lindje duke zbuluar dhe përgjigjen e pyetjes që nuk shkaktoi pak spekulime. E ftuar së fundmi në një intervistë për gazetën zviceriane “Blick”, Angela ka zbuluar se e mori vendimin për të lindur djalin e saj me një nënë surrogate për të patur mundësi të zgjedhin gjininë e fëmijës dhe për të parandaluar alergjitë, sëmundjet autoimune, riskun për kancer e shumë të tjera. Modelja bukuroshe gjithashtu u shpreh se do të donte ta zgjeronte familjen edhe më shumë.