Dikur një brune seksi, sot Roza Lati kthehet në një bjonde super HOT. Shihni setin fotografik të moderatores (FOTO) – AlpeGossip
Dikur një brune seksi, sot Roza Lati kthehet në një bjonde super HOT. Shihni setin fotografik të moderatores (FOTO)

Dikur një brune seksi, sot Roza Lati kthehet në një bjonde super HOT. Shihni setin fotografik të moderatores (FOTO)

Roza Lati sapo ka ‘tronditur’ ndjekësit e saj me një set fotografik të sapo nxjerrë nga ‘furra’. Si fillim i përgatiti të gjithë duke postuar një foto nga seti fotografik që publikoi një vit më parë. Ndërsa sot ajo na mahniti të gjithëve. Ajo u shndërrua në një bjonde HOT dhe seksi me kuptimin e plotë të fjalës. E veshur me ‘reçipeta’ djamantësh dhe një xhaketë xhins sipër, Roza u kthye sërish në qender te vemendjes siç di vetëm ajo. Më poshtë mund të shihni setin e fotografik të moderatores në bashkëpunim me Françeska Sagerin.