E pyesin ku e ka deputetin, përgjigjja e të dashurës së tij është epike (VIDEO) – AlpeGossip
E pyesin ku e ka deputetin, përgjigjja e të dashurës së tij është epike (VIDEO)

E pyesin ku e ka deputetin, përgjigjja e të dashurës së tij është epike (VIDEO)

Është shndërruar në kryetemën e portaleve me serinë e fotove që publikon me deputetin e Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shalën.

Në momentin që mendohet se Angelina Shala dhe veprimet e saj i përkasin së shkuarës, bukuroshja befason me foto të reja e deklarata të reja.

E duket se përkundër ndarjes me Shalën, ajo se ka problem t’i përgjigjet pyetjeve në lidhje me deputetin, që janë mjaft të shpeshta.

Nga një postim ku shfaqet në makinë, këngëtaren e kanë pyetur se ku e ka Haxhi Shalën.

‘Në gepek me siguri’ – është përgjigjur ajo me plot humor.