Pas lajmit të shtatzënisë shfaqet për herë të parë Jona Spahiu, publikon VIDEO duke treguar… – AlpeGossip
Pas lajmit të shtatzënisë shfaqet për herë të parë Jona Spahiu, publikon VIDEO duke treguar…

Pas lajmit të shtatzënisë shfaqet për herë të parë Jona Spahiu, publikon VIDEO duke treguar…

Jona Spahiu ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit pas lajmit se së shpejti do të organizojë dasmën e saj madhështore me partnerin e saj Frenkli Ymerin.

Jo vetëm kaq, por mëngjesin e sotëm, një burim për “Iconstyle.al”, dha lajmin e gëzueshëm se Jona është në pritje të ëmbël dhe tashmë ka hyrë në tremujorin e dytë të shtatzënisë.

Ndërkohë që në mediat online po qarkullon lajmi i pritjes së ëmbël, Jona ka publikuar një video në Instastory ku duket rrezëllitëse. Ajo shfaqet porsi një lule e vërtetë dhe duket se nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar akoma më shumë moderatoren simpatike.

Tashmë të gjithë jemi në pritje të konfirmimit të lajmit të bukur nga vet çifti dhe pse jo të shohim edhe foto e para me barkun e rrumbullakosur.