“KAM DISA FOTO…”/ Donald Veshaj ‘kërcënon’ Bora Zemanin, ja ARSYEJA – AlpeGossip
“KAM DISA FOTO…”/ Donald Veshaj ‘kërcënon’ Bora Zemanin, ja ARSYEJA

“KAM DISA FOTO…”/ Donald Veshaj ‘kërcënon’ Bora Zemanin, ja ARSYEJA

Tashmë u bë pak kohë që kur Bora dhe Donaldi e kanë pranuar bashkimin e tyre publikisht dhe dihet se vazhdimisht postojnë fotot dhe video të njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Ditë e sotme si rrallëherë, Bora ka vendosur të publikojë një ‘Ask’ në Instastory, ku të gjithë ndjekësit e saj i kanë drejtuar pyetje të shumta dhe Bora ka vendosur tu përgjigjet disa prej tyre. Një prej ndjekësve i ka kërkuar të publikoj një foto me Donaldin që nuk e ka postuar më herët dhe moderatorja e ka plotësuar kërkesën e saj dhe krahas fotos ka shkruar duke etiketuar Donaldin:

Por mesa duket Donaldit nuk i ka pëlqyer kjo foto dhe e ka ripostuar duke ‘kërcënuar’ Borën se nëse poston fotot të tjera të vjetra pa e pyetur atë, ai do të publikojë foto të tjera më të vjetra që padyshim nuk do ti pëlqejnë Borës.

Meqenëse publikove foto pa më pyetur unë kam disa foto dhe më të vjetra dhe nuk të pyes kur ti publikojë