IA NUMËROI NJË MË NJË/ Ja si ia kthen Linda Rei përgjigjen Xhensilës (VIDEO) – AlpeGossip
IA NUMËROI NJË MË NJË/ Ja si ia kthen Linda Rei përgjigjen Xhensilës (VIDEO)

IA NUMËROI NJË MË NJË/ Ja si ia kthen Linda Rei përgjigjen Xhensilës (VIDEO)

Kohë më parë Linda Rei u shpreh për Xhensila Peren se iu duk shumë vulgare gjatë konkurimit të saj në Big Brother dhe këtu lindi debati mes vajzave të njohura.

Ditën e djeshme Xhensila Pere ishte e ftuar në një emision ku u shpreh se në shtëpi nuk kishte si të vishej ndryshe prej temperaturës 40 celcius dhe tha se ndjente shumë keqardhje për Lindën.

Por Linda Rei nuk vonoi me përgjigjen e saj madje nuk ka nguruar të flasë për çdo fjalë që Xhensila tha për të.

Reagimin e linda Reit mund ta shihni përmes videove të mëposhtëme:

View this post on Instagram

#trokit TOK TOK 👓

A post shared by Linda Rey (@badgirlrei) on