ME RASTIN E KRISHTLINDJEVE/ Vajza e Jozefina Topallit zbulon për herë të parë portretin e të birit – AlpeGossip
ME RASTIN E KRISHTLINDJEVE/ Vajza e Jozefina Topallit zbulon për herë të parë portretin e të birit

ME RASTIN E KRISHTLINDJEVE/ Vajza e Jozefina Topallit zbulon për herë të parë portretin e të birit

Vajza e ish-kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të parë para disa muajsh.

Pas bashkëjetesës me partnerin e saj nga Shkodra, Megi Topalli solli në jetë djalin e saj, fytyrën e të cilit nuk e kishte zbuluar ende në rrjetet sociale.

Mirëpo me rastin e Krishtlindjeve Megi ka publikuar foton e parë me djalin dhe partnerin.

Megi shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushin e veshur me kostumin e Babagjyshit, ndërsa në krahë të majtë ka partnerin e saj teksa shkruan:

Gëzuar e për shumë vjet Krishtlindjet të gjithëve!!!”.