DUHET TA SHIHNI/ Kjo është mamaja 25-vjeçare që po ”çmend” rrjetin me format e saj – AlpeGossip
DUHET TA SHIHNI/ Kjo është mamaja 25-vjeçare që po ”çmend” rrjetin me format e saj

DUHET TA SHIHNI/ Kjo është mamaja 25-vjeçare që po ”çmend” rrjetin me format e saj

Nënë e dy fëmijëve, 25-vjeçarja Tammy Hambrow është padiskutim një nga yjet e Instagram-it.

Tammy është e dedikuar pas palestrës dhe kjo vihet re në format e saj trupore tepër bombastike.

Nëna e re është një nga modelet më të famshme në botë dhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku numëron më shumë se 10 milionë ndjekës. Gjithashtu. Tammy punon edhe si trajnere personale fitnesi.

Australiania poston vazhdimisht fotografi në Instagram dhe “çmend” rrjetin me like e komente të shumta që vërshojnë në drejtim të saj. Fotot e publikuara kalojnë përtej çdo imagjinate..