“NE JEMI KËTU SEPSE DISA FLENË”/ Iliri i shqetësuar, ja ARSYEJA – AlpeGossip
“NE JEMI KËTU SEPSE DISA FLENË”/ Iliri i shqetësuar, ja ARSYEJA

“NE JEMI KËTU SEPSE DISA FLENË”/ Iliri i shqetësuar, ja ARSYEJA

’Vëllai i Madh’’ ka vendosur të dënojë këtë paradite të gjithë banorët e ‘’BBV’’.

Ata janë penalizuar për shkak të zgjimit vonë në mëngjes. Banorët do të duhet të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në Dhomën e Dënimit.

Ditën e sotme erdhi dhe një zarf i bardhë në shtëpi ku njoftoj Dj Pm,si fitues i lojës me letra të organizonë një festë ku duhet të lente brenda shtëpisë 6 banorë ku ndër to ishte dhe Iliri.

Iilri tepër i shqetësuar nuk e pranon dot faktin se ai bashk me disa banorët të tjerë që cohen herët në mëngjes si: Arjola,Kledi,Monika dhe Sabiani janë “të dënuar”.

“Ne jemi këtu sepse disa flenë gjumë.Shumica flejnë gjumë deri në orën dy.Edhe pse ata cohen vonë prap do jenë ata që do ikin në festë”,-thot ai.