DO ÇMENDEMI! Capital T sapo na tha se po vjen një hit i ri? – AlpeGossip
DO ÇMENDEMI! Capital T sapo na tha se po vjen një hit i ri?

DO ÇMENDEMI! Capital T sapo na tha se po vjen një hit i ri?

Capital T sapo na bëri të ditur se po vjen një hit i ri?

Këngëtari ka publikuar në faqen e tij në Instagram një foto nga parisi dhe është i drejtuar për nga kulla Eiffel. “SHKURT / 2020 🥀 Gjene titullin ???????” shkruan ai krahë fotos. Që prej koncertit të madh që u bë në shtator , këngëtari po vazhdon të jetë aktiv dhe energjia e tij ndihet në hitet që ai i jep publikut.

Pra mesa duket po presim një super hit në muajin që vjen, shkurti po vjen me surpriza, si mund ta ketë titullin kjo surprizë që po na bën Capital T vallë?!

View this post on Instagram

SHKURT / 2020 🥀 Gjene titullin ???????

A post shared by Capital T (@truekapo) on