FESTOJNË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Ami i bën Ermalit dedikimin më emocionues – AlpeGossip
FESTOJNË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Ami i bën Ermalit dedikimin më emocionues

FESTOJNË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Ami i bën Ermalit dedikimin më emocionues

Sot është një ditë e veçantë për Amin dhe Ermalin. Çifti shumë i dashur nga publiku kanë përvjetorin e martesës. Ata kanë menduar që ta festojnë në Romë e me këtë rast Ami ka postuar disa foto e video nga kryeqyteti italian.

Festojnë përvjetorin e martesës, Ami i bën Ermalit dedikimin

Krah postimit të fundit, Ami i ka bërë një dedikim emocionues Ermalit duke uruar përvjetorin e tyre të martesës e duke i shprehur dashurinë.

Festojnë përvjetorin e martesës, Ami i bën Ermalit dedikimin

“Gezuar përvjetorin e marteses dashuria ime, bashkeudhetari im i jetes! Me ty ne cdo kohe, bashke ne suksese apo sfida ,jeta eshte nje eksperience jashtezakonisht e bukur! Te Dua!”.