NUK NDALEN/ Egla dhe Erjola bëjnë ‘twerk’ në kuzhinë (PAMJET) – AlpeGossip
NUK NDALEN/ Egla dhe Erjola bëjnë ‘twerk’ në kuzhinë (PAMJET)

NUK NDALEN/ Egla dhe Erjola bëjnë ‘twerk’ në kuzhinë (PAMJET)

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm zbulon por edhe debatin publik. Kjo vit synimet janë akoma më të mëdha, ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit të teleshikuesve dhe rezultoi të ishte mjaft i mirë.

Gjatë lojës vigani-shkurtabiqi, Erjola dhe Egla kanë qenë të dyja në kuzhinë e ndërsa ‘twerk-u’ ka qenëfjala e këtyre ditëve, banoret e kryevetëshme lojën si mundësi për ‘t’i vënë flakën’.

VIDEO