ÇFARË NDRYSHIMI! Oriola Marashi publikon fotot pa “make up” nga Dubai – AlpeGossip
ÇFARË NDRYSHIMI! Oriola Marashi publikon fotot pa “make up” nga Dubai

ÇFARË NDRYSHIMI! Oriola Marashi publikon fotot pa “make up” nga Dubai

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara së fundmi. Kjo për shkak edhe të publikimeve që bën herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Ajo më shumë se për fytyrën komentohet për linjat e “nxehta” trupore.

Së fundmi ka zgjedhur që sot ta vë në fokus të pamjes së saj pikërisht fytyrën, duke u shfaqur pa make-up.

Imazhet ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pa grim dhe krejtësisht natyrale.

Megjithëse ndryshimet në imazhin e saj vërehen kur krahasohen me fotot me grim, Oriola mund të themi se duket mjaft e këndshme dhe e ëmbël.