U SHTRI GJERË E GJATË NË EMISION/ Moderatorët i shohin të brendshmet Roza Latit (VIDEO) – AlpeGossip
U SHTRI GJERË E GJATË NË EMISION/ Moderatorët i shohin të brendshmet Roza Latit (VIDEO)

U SHTRI GJERË E GJATË NË EMISION/ Moderatorët i shohin të brendshmet Roza Latit (VIDEO)

Roza Lati ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në “Ora News” këtë të martë.

Moderatorja shqiptare u shpreh përballë dy kolegëve, Besi dhe Dajana se kishte sakrifikuar gjumin për të marrë pjesë në puntatën e sotme.

Dhe për ta zëvendësuar pak, ajo vendosi të shtrihej në kolltuk gjerë e gjatë për t’u intervistuar ashtu, ndërkohë që Besi dhe Dajana ndodheshin para saj.

Roza u dhuroi atyre pak spektakël duke qenë se kishte veshur një fund të lirshëm në ngjyrë të verdhë.

Në studio shpërthyen të qeshurat ndërsa Dajana i tërhoqi vëmendjen koleges duke e thirrur në emër.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme:

Shpërndaje